تیم طراحی و برنامه‌نویسی "لامپ" با هدف فراهم آوردن بستری مناسب برای مشتریان عزیز در جهت خدمات طراحی و تولید صفحات و سایتهای اینترنتی با کنار هم قرار گرفتن یک تیم با سابقه تشکیل شده است. طراحی و برنامه‌نویسی سیستم‌های مدیریت محتوای اختصاصی از اصلی‌ترین خدمات ما می‌باشد. همچنین در صورت تمایل مشتریان گرامی، طراحی سایتهای گوناگون با استفاده از سیستم‌های از پیش‌ساخته شده مانند وردپرس، جوملا، دروپال و ... نیز انجام می‌شود.
چرا تیم "لامپ" ؟
LAMP Web
Linux - Apache - MySQL - PHP
 • یک تیم
  با تجربه

  دستیابی به متخصصان در زمینه‌های برنامه‌نویسی، طراحی قالب و پوسته، بهینه‌سازی برای موتورهای جستجو (SEO) و مدیریت شبکه‌های اجتماعی، از ویژگی‌های تجربه شما با ما خواهد بود. تیم "لامپ" بهترین راه‌حل‌ها را برای رشد کسب و کار شما در دنیای مجازی فراهم می‌کند.
 • افراد مسئول
  و قابل اعتماد

  شاید شروع یک پروژه برای شما دلهره‌آور باشد، اما اینکه یک تیم مسئول و قابل اعتماد شما را در رشد کسب و کار، همراهی کند، به شما آرامش خاطر می‌دهد که می‌توانید با خیال راحت از نتایج مثبت کار، اطمینان داشته باشید. تیم "لامپ" با سختکوشی برای تحویل یک کار با کیفیت بالا که مناسب و در خور کسب و کار شما باشد، در تمام طول مدت در کنار شما خواهد بود تا نیاز‌های شما را برآورده سازد.
 • راه‌حل‌های
  خلاقانه

  ایده‌ها و چشم‌اندازهای کاری خود را با تیم خلاق ما، به واقعیت تبدیل کنید. طراحی اختصاصی وب سایت شما جذاب و کاربر پسند خواهد بود که تجربه‌ی کاربری عالی را برای مشتریان شما به ارمغان خواهد آورد. طراحی، مدیریت، توسعه و میزبانی همه‌ی نیازهای آنلاین و مجازی شما توسط تیم "لامپ" انجام خواهد شد.
 • پیشرفت
  مداوم

  در دنیای مجازی و بازار دیجیتال، همراه بودن حس کنجکاوی برای دانستن موضوعات تازه و داشتن احتیاط برای به کار بردن روش‌های موثر، یک نیاز اساسی می‌باشد. بنابراین، تیم ما همیشه برای بهترین نتایج، دانسته‌های پیشین خود را همراه با دانش و خلاقیت روز، همراه می‌کند.
 • ارتباط درست
  و موثر

  مطمئن باشید که نظرات شما شنیده می‌شود. ما به حرف‌های شما گوش می‎دهیم و سپس بهترین پیشنهاد را در ساده‌ترین و دقیق‌ترین حالت به شما ارائه می‌دهیم. تیم "لامپ" با بهره‌گیری از افراد متخصص و با تجربه، تمام نیازهای شما را به منظور پشتیبانی کسب و کار شما و دست‌یابی به اهدافی که برای شما مهم است، برآورده خواهد کرد.